O nás

Jsme specialisté na bezpečnost práce a požární ochranu. Našim klientům přinášíme kompletní řešení zpracování BOZP, PO a revizní činnost. Součástí našich služeb jsou pravidelné dohlídky provozu včetně zápisu o zjištěných nedostatcích, dodržování pracovních postupů, používání OOPP a samozřejmostí je také kontrola na přítomnost alkoholu a návykových  látek u zaměstnanců.

Co děláme

R

Školení BOZP, PO a EMS

Poskytujeme standardní školení BOZP, PO a EMS, školení na tlakové nádoby, plynové nádoby, školení práce ve výškách, školení referenčních řidičů, školení vazačů a jeřábníků, školení na práci s motorovou pilou a mnoho dalších.

R

Dokumentace

Na základě zjištěných informací zhotovujeme dokumentaci k BOZP, PO a životnímu prostředí dle požadavků klienta. Dokumentace se tvoří individuálně a v případě potřeby se schvaluje s orgány státní správy.

R

Prodej a servis úvazků UP One

Jsme distributorem ochranných pracovních prostředků proti pádu UP One. Navrhujeme řešení a poradenskou činnost při zajišťování BOZP Vašich zaměstnanců pro práci ve výškách. Dále provádíme speciální školení a revizní činnost těchto produktů.

Dělejte co Vás baví, My budeme dělat co baví nás

Jsme si vědomi, že BOZP a PO téměř žádného klienta „nebaví, je nudná“ a tyto povinnosti odvádí jeho pozornost od businessu. Víme, že vám nepřinášíme navýšení obratů ani zisku. Avšak jsme si jisti, že vám přinášíme Správu BOZP k zajištění veškeré agendy, která je nezbytně nutná k vašemu úspěchu a spokojenosti zaměstnanců. S námi již nemusíte hlídat ani termíny revizí.

V připadě, že má společnost nepřetržitý, nebo směnný provoz, držíme pohotovost a v případě potřeby jsme zajištěni pomáhat našim klientům. Ctíme pravidlo zastupitelnosti, proto každého klienta mají v péči dva technici, hlavní a pomocný.

Přestože naše společnost je mladá, vznikla na základě získaných zkušeností z oboru BOZP, PO a HACCP. Smlouva o poskytování služeb nás zavazuje vykonávat práci k maximální spokojenosti klienta. Jedním z důvodů je také výpovědní lhůta 1den ze strany klienta. Naší snahou je být společností řízená zákazníkem. Pokud službu vykonáváme špatně, můžete kdykoli rozvázat spolupráci. Činnost, kterou vykonáváme je velmi odpovědná, a proto jsme pojištěni na částku 20.000.000,- Kč.

Na co klademe důraz

9

Osobní přístup

Každý klient má přiděleného technika a ten řeší všechny služby. Pokud má klient pochybností o jeho kvalitách, obratem vám přidělíme jiného. Víme, že osobní přístup musí klapat.

9

Dosažitelnost

Pokud se vám nahlásí kontrola z autority státu, tak jsme vždy přítomni. V případě „havárie“ jsme vám k dispozici 24 hodin 365 dní v roce. Držíme pohotovost a vždy je vám jeden z techniků k dispozici.

9

Loajalita

Spolupráci vždy navazujeme na dlouhodobé úrovni. Vnímáme každého klienta za důležitého. Nemáme nedůležitého klienta, kterého bychom mohli „ošidit“. Práci musíme odvádět vždy na 100% neboť se jedná o zdraví. Ke každému klientovi jsme zavázáni mlčenlivostí a solidností.

Hodin denně

Dní v roce

Doručovací adresa

Rumunská 219,
Josefov,
551 02 Jaroměř

Sídlo společnosti

Rumunská 219,
Josefov,
551 02 Jaroměř

Fakturační údaje

IČ: 07414552
Č. ú.: 1027014087/6100
Datová schránka: 5hviy3m

Kontakt

tel.: 737 517 995
e-mail: asistentka@spravaBOZP.cz